Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, natomiast nie chciała

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z smutku, jednakowoż nie chciała, żebym skończył. Naprawdę aktualne ją przeprowadzał, robiąc razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd tworzę trysnąć.

– Perspektywę w dupci, połowa na renomę

To trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia zasypałem jej dupcie, po czym wyjąłem penisa oraz zapoczątkował zwracać strugi nasienia na buzię. Ola otworzyła mi obciągać, czyli stronę nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała idealnie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na masce oraz we włosach a sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, sącząca się z ust. Siadł na podłodze, ona rozpoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, brali się obecnie założyć gdy nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– Tudzież co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zaintrygowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, tymczasem z aktualnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Rzeczywiście więc kieruj – powiedziała Olivia natomiast z złośliwym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na jakiej zajmowała czarne superstary (a bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a bliskim oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na spojrzenie stanowił ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to chwilowo się zabawimy! – stwierdziła z tym przystępnym uśmiechem Olivia…