Wymieniam się Peter(Piter) oraz jestem umiarkowanym młodym

Cześć! Zwę się Peter(Piter) plus jestem wstydliwym facetem lat 17 o smacznej figurze ciała dzięki szkoleniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które zagrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż płyniemy nad morze co mnie specjalnie ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie istniał również mogłem rozumieć na niesamowite panie również wyszukiwać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, iż jeździmy do Studni Morskiej na tydzień. Po wydłużonej i nieciekawej podróży udaliśmy się do kumplach, którzy tam przebywali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było znakomicie, słońce świeciło, fale nanosiły się o koniec, a grunt jak wciąż był niewzruszony. Mój towarzysz a ja zaskoczyli rżnąć w piłkę, po kilkorgu sekundach wpadła nam piłka za ekran, poszedłem oraz przeprosiłem plus w tymże szczególe serce skończyło mi bić, gospodarka się zatrzymała, natomiast mi stanowiło oddanie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, zgrabna osoba w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini podkreślające jej oczy. Jędrny tyłek oraz okrutne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, bardzo kocham wykorzystywać w gałę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wygrywać z taką czystą dziewczynką w skórę owo jako wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz spytała jakże mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła zaś zapoczątkowali postępować. Po pełnym dniu na plaży polecieli na lody również spacer. Pobrał od niej wymiar telefonu a namiary dokąd się zachowała a nie jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, przecież jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do koleżankach, natomiast do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale szczęśliwy, pobrał także umówiłem się z nią na marsz wieczorem po plaży, gdy naprawdę spacerowaliśmy, co jakikolwiek godzina przyswajali sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na którykolwiek obraz, czyli cokolwiek w tym biegu. Zadzwoniła do dziadków i opuścili. W biurowcu walczyliśmy film (horror) oraz dali się na pokonywanej wersalce, po woli co raz przy siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z komputera oraz włożył się niedaleko niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.