Spojrzałem na niego i uśmiechnął się, gdy wróciłem rękę na tyłku

Spojrzałem na niego i uśmiechnął się, gdy wróciłem rękę na tyłku. Naprawdę nie wiem, dlaczego to zrobiłem może to dlatego, że widział brakowało mi pewności siebie, poczucia własnej wartości i nie akceptuję siebie za to, kim jestem. Mógł to być może ja dawał Jana, jego pierwszy test, aby sprawdzić, czy byłby zazdrosny. Może to właśnie było alkohol jak byłem napalony i nawet poczuł moją cipkę zmoknąć jak ręka Rod wędrowały po moim tyłku.
22
Spojrzałam z powrotem do baru, aby zobaczyć, że Jan był już tam nie ma. Nie mogłem zobaczyć tabelę z parkiecie. Do czasu, gdy piosenka się skończyła, czułam twardy kutas Rod naciskając na kopcu cipie. Ucieszyłem się, gdy piosenka się skończyła, zanim straciłem anonse pań panowanie nad sobą.

Rod podszedł do mnie z powrotem do naszego stolika i jak dostaliśmy bliżej, zobaczyłem, że kobieta siedzi z Johnem. Była pochylona nad stołem mówi do Jana. Nie patrzył na jej twarz jego gałki oczne patrząc na jej piersi, które były widoczne, gdy pochylił się do niego. Kiedy dotarliśmy na nasz stół, wrzuciłem moje ramiona wokół Rod i pocałowała go w pełni na ustach.

I złamał nasz pocałunek, jak powiedziałem: „Dziękuję za piękny taniec”, odwracając się John.

John stał się i uśmiechnął się do mnie jak on odpowiedział: „Rod jest Flo”, „Flo to Rod i to piękne Dziewczyna jest Kay.” „Kay jest jeden byłem ci opowiadałem,” dodał.

Flo wstała i przytuliła Rod i pocałowała go lekko w policzek, jak powiedziała mu miło było go poznać. Odwróciła się do mnie i przytuliła mnie mocno. Nasze cycki ściskane razem jak ona przytuliła mnie.

Jak Flo przytuliła mnie, szepnęła mi do ucha: „Jesteś jednym szczęściarą”, jak złamała nasz uścisk uśmiecha się do mnie.

Czterech z nas usiadł, kolejna piosenka boisko, a John poprosił mnie do tańca. To był kolejny wolny jeden i wziął mnie pod ramię. Położyłem głowę na jego klatce piersiowej, jak tańczyliśmy. W końcu spojrzał na niego, jak tańczyliśmy.

„John, tylko kto to jest Flo?” Spytałem.

„To długa historia, ale zapewniam was, Flo jest tu dla przyjemności Rod nie mine jak jestem z jednej Chcę być z wiecznie” John odpowiedział przesuwając głowę na jego piersi.

To było dziwne, ale te słowa swego wydawało się usunąć zazdrość czułem. Mogą być tylko słowa, ale jego oczy powiedział mi, że mówił prawdę. Piosenka się skończyła i wróciliśmy do Rod i Flo.

„Muszę korzystać z pokoju pań” Powiedziałem, jak dotarliśmy do naszego stolika.

„Muszę iść, jak również,” Flo odpowiedział wstając i zbliża się do mnie.

Złapała mnie za rękę tak, jakbyśmy byli najlepszymi przyjaciółmi, a następnie owinął rękę wokół mojej talii ubijając mnie do sali kobiet. Flo pociągnął mnie do stajni z niej zamykając za sobą drzwi. Podciągnęła spódnicę do ujawnienia, że nie miała na sobie majtki pod spódnicą. Flo miał owłosione cipki tak jak moja.

Flo spojrzał na mnie, gdy przykucnął strona bardzo ciekawa nad toaletą, jak powiedziała, „Musiałem przejść od John zadzwonił do mnie do domu.”

„Jan nazywa cię”, odparłem ze zmartwienia pisemnej na mojej twarzy.

Flo uśmiechnęła się do mnie, jak powiedziała, „Kay, że człowiek jest tak głęboko w miłości z tobą żadna inna kobieta będzie kiedykolwiek zmieni zdanie.” „Nie masz się czego obawiać ze mną John i ja jesteśmy ale przyjaciółmi”, dodała, jak ona zaczął sikać.

Moja cipka pulsowała jak usłyszałem jej piss przelewanie do miski. Próbowałem odwrócić się od oglądania jej wiszące wargi pussy otwarte, jak jej złoty potok dostanie się jednak, że nie może tak kocham pee gry zwłaszcza z inną kobietą.

„Więc skąd wiesz, John?”, Zapytałem ją.

„Spotkałem John i jego cudowna żona Carrie na imprezie wiele lat temu” Flo odpowiedział. „Czy kiedykolwiek spotkać Carrie?” Spytała.

„Nie, ale rozumiem, że była dość kobietą”, odpowiedziałem.

Flo wziął moją rękę do niej, jak powiedziała: „Ona była czymś więcej niż tylko kobiety, a ja ją uwielbiał i kochał ją, jak również.” Flo zatrzymał sika jak dodała, „na swoją kolej.”

My zamieniły się miejscami i Flo pomógł mi pociągnąć w dół moje dżinsy, jak również majtki nosiłem. Jej ramiona owinięte wokół mnie jak usta dociskany kopalni. Flo pocałował mnie głęboko nagle przerwał nasz pocałunek, jak stałem tam z moim dżinsy i majtki w dół wokół moich kostek.

„Przepraszam, że Kay, jestem BI i jesteś bardzo atrakcyjna i seksowna jak ja Carrie” Flo powiedział. „Ty też przypominają mi Carrie z jakiegoś powodu,” dodała.