Podczas Kryształ był dzikie dziecko

Podczas Kryształ był dzikie dziecko, które nie sposób bardziej zabawa niż studiowanie i który przyniósł mi moje pierwsze siwe włosy, Michael był nieśmiały, naukowy i był o wiele bardziej prawdopodobne, aby zagrać w grę komputerową, niż iść na imprezę. I martwi się o Michała, który był bardzo silny i akademicko już zaakceptowane przez niektóre uczelnie i wszyscy na stypendium, ale społecznie dość nieudolny. Nigdy nie miałem dziewczyny i tylko partie kiedykolwiek poszedł do były z jego trzech równie społecznie zakwestionowane przyjaciół i zawiera takie rzeczy jak Lord of the Rings nocy, Star Wars nocy, oryginalnym, a nie słabych prequele (dlaczego George Lucas próba pisać?), a ostatnio w moim domu, weekend, Harry Potter, gdzie oglądał wszystkie osiem filmów, wszystkie dodatki i sporządził listę 100 rzeczy, filmy dostali błędne (którego faktycznie czytać mi się bardzo entuzjastycznie) , Które …. doprowadza mnie do czego wszystko się zaczęło
woman-466130_1280
Wróciłem do domu wcześnie po dwa spotkania zostały odwołane. I spadł na piętach i jechał do mojego pokoju się rozbierać i prysznicem, kiedy zauważył, że światło w moim pokoju był włączony, a ja wiedziałem, że nie opuścił go. Ostrożnie Zajrzałem za rogiem, a do mojego pokoju. Na moim łóżku głaszcząc kogut z jednym z moich udo wysokich pończochach był mój syn. Ledwo złapał jęk, który był zamiar uciec moje wargi. Mój syn był szarpanie się na moim łóżku i pozornie czyta coś na swoim laptopie, jak jego jęki rozkoszy wzrosła. I został zamrożony w szoku i moje nogi czuł się uwięziony w cemencie; Nie mogłem oderwać oczu od mojego syna i jego zaskakująco duży kurek.

Dopiero minutę, może dwie, zanim mój syn jęknął: „O tak, mamo, ssać mojego fiuta, być dobrym Mama dziwka”.

Nie mogłem całkowicie wstrzymany w westchnieniem ten czas, jak już sobie sprawę, że nie tylko moje pończochy masturbating przy użyciu był masturbating o mnie. Na szczęście, był wyraźnie w swoim własnym świecie fantazji i nie słuchają mego lekki dźwięk.

Kilka minut później, w tym mojego syna używając mojego imienia jeszcze trzykrotnie, mruknął: „Idę Mamusiu, połykać moją spermę.” Chwilę później jego lepkie białe rzeczy wystrzelił w powietrze jak rakieta.

I szybko wycofał się z powrotem na dół po schodach, wymknął się z mojego własnego domu, do mojego samochodu. Nie mogłem uwierzyć w to, co przed chwilą widział i słyszał. Mój syn marzył o mnie. Byłem zawstydzony i upokorzony podwójnie kiedy poczułem niezaprzeczalny wilgoć w moje majtki.

Dlaczego mam mokre?

Dlaczego nagle tak zajebiście?

Czy naprawdę nazywają mnie mamusiu-dziwka?

Podałem myśli z mojej głowy i wyciągnął w moim podjeździe, aby sprawdzić, czy dysk nie powiem, co widziałem w perspektywie.

Godzinę później, w pobliżu, kiedy miał być w domu, szedłem do domu i zawołał, na wszelki wypadek „, Michael, jestem w domu.”

Michael zawołał ze swojego pokoju, „Cześć, mamo.”

Poszedłem do swojego pokoju, drzwi otwarte, i zapytał, kiedy był na swoim komputerze, „Chcesz pizzę?”

„Brzmi świetnie,” odpowiedział, zupełnie nieświadomi, co wiedziałem.

Trudno było uwierzyć, że to, co widziałem przed godziną był prawdziwy. Reszta wieczoru była normalna: kolacja, oglądając Jeopardy razem i on idzie do swojego pokoju i jego komputera, a ja oglądałem telewizyjnych pokazów zaplanowano na jutro i zrelaksowany.

Przed snem, ja rzucił i odwrócił się, jako obraz mojego syna masturbacji, i myśli o mnie robi, odmówił opuszczenia zdanie. Moja pochwa była mrowienie i choć starałem się zaprzeczyć pokusie przyjemności ja, w końcu ustąpił. Zamykając oczy, I marzył, jak zawsze robił, mojego męża, doskonałego człowieka, który opuścił mnie zbyt szybko. Zrozumiał moją uległą naturę w sypialni, jest skrajnym przeciwieństwem mojej osobowości w miejscu publicznym, gdzie był odpowiedzialny za kobietę i no-nonsense. Feministką w oczach większości ludzi. Wyobrażałam sobie siebie na czworakach, jak on zwykle fucked mnie, żeby mógł pieprzyć cokolwiek otwór nadaje mu do gustu, jak wtedy, gdy byliśmy sami i kameralny traktował mnie jak dziwka pragnęłam być; Jednak w opinii publicznej był dżentelmenem i mężem, stawiania elewacji życia wanilii, która była wszystkim ktoś chciałby zobaczyć. Ta fantazja lub wspominając o „dobrych czasach” zawsze dostaje mnie najszybsza i byłem blisko w ciągu zaledwie kilku minut.