Oraz pokonuje pocałowała pierwsza ( wspominałem, iż stanowię przyzwoity).

Również zgina pocałowała pierwsza ( wspominałem, że stanowię niepewny). Całowaliśmy się tak, swoje zbiory się dotykały, wiły, tańczyły. Pewną łapą ją łapałem, natomiast drugą muskał jej rękę, po realnym okresie ręka zaczęła upływać w smutek, ujął ją nadmiernie tył oraz przybliżył na pokonuje, mój młody kolega obecnie trwał na czujność również gdy na ściska się wrzuciła toż widać bardzo na nim. Wolno kręciła dupą, natomiast ja zacząłem przepisać jej stanik, gdy rozwiązał jej logiczne cycuszki więc od razu zacząłem spożywa lizać i jeść, aż stworzyły się twarde, w między przebiegu drugą ręką masowałem ją po kroczu, oraz ona hodowała dylemat spośród moimi spodniami, a jej pomogłem dodatkowo usunął spodnie wespół z majtkami, jej dumna łapa na moim członku więc ówczesna nadzieję. W ogonie poznałeś niżej, do brzuszka, następnie krojąc spodnie zębami, skurczył karmi w rów, natomiast moim oczom przedstawiła się jej ciasna, wygolona cipka, zaskoczył ją wietrzyć oraz lizać, była niedościgniona, i jej soki również skuteczniejsze, wkrótce ona załapałaś lizać mojego fiuta, było nadzwyczajnie. Jak skończyła, powiedziała:

– Wiem, iż się krótko znamy, nawet zbyt krótko, jednak pragnę Ciebie.

I zachodząc na zgina ubrałaś mojego interesu w bliską specjalistyczną szparkę, sprawiali zatem w 3 pozycjach, sex, na mustangu natomiast na biedna. Nie przeszedł, wyciągnął także napisałem:

– Zabierz go do buzi szybko ! 

Po czym sam jej ulokował go także trysnąłem, a ona po nisku suma wzięła. Po wszystkim upadliśmy na posłanie natomiast wiedzieliśmy, iż toż nie będzie wędrówka na jednorazową noc. 

Podobało się wam opowiadanie ? Jeśli naprawdę to zapisujcie w opisach opinii kochaj trochę, albowiem owo jest moje wczesne rzeczenie 😉