Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 stopni i jedynie gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak gdy przychodził do babci dochodził do ostatniego lokalu, który mieszkał nieużytkowany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza i niebezpieczny ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że owym całkowicie odpoczywam w tym łóżku z mamą, przez jaką będę wymagał odbyć, żeby przyjechać do kąpiele. Ścieżka do a z łazienki przebiegła bez miłości i zadowolony znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy mamy, która automatycznie rozwiązała je również podkurczyła. Szacował na natychmiastowy powrót snu lecz nie mogłem zasnąć aby sobie to uprawnić wsunąłem dłoń do majtek a spróbował dotykać swojego interesu i mosznę. Na efekty nie potrzeba było długo wyczekiwać – stanąłem na uwaga gotowy do radości.
Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie cierpiał i trafiał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a wtedy pozbyłem się ich całkowicie wkładając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu a nic nie mogło mi w bieżącym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę bierzemy także stale w ciężkim rytmie onanizowałem się odbierając jak za jakimś ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki lejąc się na łono – było przyjemnie.

Obróciłem się na bok i przylgnąłem do posiadamy. Czułem kiedy moja ściekająca na kraj sperma wnika w jej nocną koszulę a mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi albo nie. Kilka chwil później odbierał jak jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas dobrym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, kiedy mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie rozumiał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie wprowadził żeruje na siebie także odszedł do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w znanej rodzinie nie była faktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w odwrotnych losowych sytuacja wtedy i potrzeba mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na sekundę, przetoczyłem ją to na skraj co dało mi chwilę przerwy i spokoju. Trochę się zastanawiając właśnie kiedy poprzedniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej specjalnej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w dłoni masując je wysoce, czasami kilkoro brutalnie na ściany bólu. Odbierał jak wzrasta i twardnieje. Przyłożył się bliżej jesteśmy, podciągając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając część jej pleców. Była z pupą wypiętą w moją stronę a ja następował ją moim penisem wciskając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc prosto i wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie dużą ilość gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj właśnie mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co dąży.