Jana oczy zdawały się toczyć aż do głowy

Wyroku sierż. J Rozdział 5 Mój rycerz w zbroi Błyszczące

Jana oczy zdawały się toczyć aż do głowy, a następnie wrócić. Jednakże, kiedy oni już nie były oczy człowieka, którego znałem. John spojrzał na mnie tak, jakby nie wiedział, kim jestem i gdzie się znajduje. Na początku nie wiedziałem, co się dzieje, czy się z nim dzieje. Ja jednak rozmawiał z Cathy noc przed więc wiedziałem trochę o tym, co było flashback.
11
Cathy wyjaśnił, że jej brat cierpiał retrospekcji, kiedy wrócił z Wietnamu. Retrospekcje są osobiste doświadczenia, które pojawiają się w twojej świadomości, bez jakiegokolwiek świadomego, umyślnego próba poszukiwania i pobierania tej pamięci. Doświadczenia te czasami mają niewiele do stosunku do sytuacji. Retrospekcje do osób cierpiących na zespół stresu pourazowego może mamy dla Ciebie sex tel być tak uciążliwy, jak poważny wpływ dnia na dzień życia.

„Idź do swojego szczęśliwego miejsca John”, powiedziałem spokojnie, kiedy dotknął stronę twarzy.

John zamknął oczy i kilka sekund później otworzył je, gdy odpowiedział: „Niestety Kay, to było dawno widziałem tyle krwi”, „Proszę mi wybaczyć, gdybym powiedział lub zrobił coś,” dodał.

Spytałem go, czy miał coś, mogę oczyścić nas obu z wskazał na łazienkę w jego biurze. Dostałem ręcznik jak również washrag że zwilżoną w umywalce w łazience. Jak ja, znowu usłyszał ten głos.

„Pewnego dnia on będzie krwawić za prawdziwe,” głos powiedział do mnie.

Pokręciłem się głos z głowy jak oczyścić krew z siebie. Wróciłem do Jana i czyścić go również. Potem wziął mnie do domu.

John i zacząłem widywać codziennie. I padał głęboko w miłości z nim nie ze względu na człowieka był ale ze względu na płeć, dał mi. Oboje byli w naszych trzydziestych ale przejebane jak nastolatki. Jeden piątek wieczorem John i ja przypuszczać, aby wyjść na obiad jednak John dostał telefon od Rod informujący nas, że był w walce.

Byłem nieco zdziwienie, gdy John pospieszył mnie do swojego samochodu i pojechaliśmy do miejsca, gdzie był Rod. Weszliśmy do baru, aby znaleźć Rod siedzi przy barze. John podszedł ze mną w tym wątku. Spojrzał na Rod następnie wokół baru.

„Musisz usunięciu paska” John powiedział Rod.

„Moja walka z Cathy,” Rod odpowiedział.

„Nie szkodzi, że dziewczyna” John odpowiedział.

Rod zwrócił się do Jana, jak powiedział: „Wiesz, że nigdy by tego nie zrobił moim bratem w ramionach.”

John wziął kij i ja do stołu i trójkę rozmawialiśmy o tym, co wydarzyło się między nim a Cathy. Powiedziała mu, że nie chce się z nim dłużej. Rod nie mógł sobie przypomnieć, co mieli walczyć tylko, że ona go rzuciła. Podczas gdy rozmawialiśmy, chłopcy mieli stały napływ dzbany piwa i strzały przybywających do naszego stolika. Rod szybko zapomnieli o swoich kłopotach z Cathy. Byłem też odczuwają skutki alkoholu, jak również.

Pasek szybko wypełniony ludźmi, a większość z nich wszystkich znał Johna. Byłem zmęczony wszystkich kobiet, które weszły w podchodząc do niego, dając mu przytulić lub nawet go całować. Chciałbym spojrzeć do Jana po zrobili i powie mi po prostu starych znajomych.

Oszałamiający kobiety wokół naszego wieku przyszedł wchodząc do baru, jak John miał się coraz napoje. Była ubrana na seks. Kobieta była około 5 ‚5 „czarne włosy z blond pasemka i sexy nogi w rajstopach. Jej nogi były ujędrniona i jej uda muskularne. Nosiła nylony przy czubku pas do pończoch pokaz tuż poniżej czarnej spódnicy mini nosiła. Jej spódnica pokazał dobrą ilość rozszczepienie również.

Siedziałam przy stole z prętem jak ta kobieta podeszła do John poklepał go po ramieniu. Kiedy odwrócił się do niej, rzuciła mu ręce na szyję całując go w pełni na ustach. Rod widział go, jak również i spojrzał na mnie.

„Troska zatańczyć?” Rod poprosił mnie.

Powiedziałem mu Ok, a on poprowadził sprawdź tą stronę mnie na parkiet. To był powolny taniec i naprawdę nie zauważył, jak blisko byliśmy tańczyć. Mój umysł i moje oczy były gdzie indziej jak na Jana i kobiety, którzy wszedł do baru. Wszystkie rodzaje myśli biegały mi przez myśl, jak tańczyliśmy. Kiedy Rod położył rękę na tyłku, to przywróciło mnie do rzeczywistości.

I wyciągnął rękę z mojego tyłka, kiedy powiedział: „Nie sądzę, by zatwierdzić John swojej strony istnieje.”

Rod uśmiechnął się i odpowiedział: „Tak długo, jak wiesz, John nie akceptują to, że jesteś zazdrosny, ani nie”.

„Nie jestem zazdrosny o tej kobiecie”, odpowiedziałem patrząc na Johna i tej kobiety, która wciąż miała mu ręce na szyję.

Rod pociągnął mnie z powrotem na siebie jako szepnął mi do ucha: „Zazdrość jest wynikiem czyjegoś braku pewności siebie, poczucia własnej wartości i samoakceptacji. Lekcja: Jeśli nie można zaakceptować siebie, to na pewno nikt nie będzie „